Inżynier automatyk - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2022-09-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: K&W EXPERT SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/1876

Miejsce pracy: Hutnicza 11E, 81-061 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Tworzenie dokumentacji technicznej branży elektrycznej oraz AKPiA, a w szczególności schematów elektrycznych rozdzielnic sterowniczych w programach typu CAD.
Dobór podzespołów do projektowanych układów, przygotowywanie list materiałowych.
Nadzór nad montażem zaprojektowanych układów.
Współpraca z klientem oraz z działem konstrukcyjno-technologicznym dotycząca projektowanych układów automatyki.
Programowanie sterowników PLC, tworzenie aplikacji na panele HMI oraz aplikacji SCADA.
Uruchamianie układów automatyki na obiektach przemysłowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 12.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier elektryk automatyk
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • znajomość języków programowania
  • Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : umiejętność rysowania schematów elektrycznych
[Umiejętność 1] : umiejętność programowania sterowników PLC

NIP: 9581687640
REGON: 36925489000000
Adres: Hutnicza 11E, 81-061 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jarosław Szybowski
Nr telefonu: +48 698 635 315
E-mail: jaroslaw.szybowski@kwexpert.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail