Pracownik budowlany - Świdwin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2022-09-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie
Pracodawca: GORBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWEIDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0617

Miejsce pracy: 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace remontowo-budowalne. Praca na terwnie kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.09.2022
Data zakończenia: 16.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 6722079304
REGON: 321485090
Adres: Kołobrzeska 8c, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Wyganowska
Nr telefonu: 733 532 823
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon