Inspektor kontroli - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2022-09-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: Regionalna Izba Obrachunkowa w Poznaniu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/0888

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przeprowadzanie kontroli w jednostkach samorządu terytorialnego i innych podlegających kontroli podmiotach zgodnie z zasadami i trybem postępowania kontrolnego na terenie województwa wielkopolskiego,
- dokonywanie w sposób obiektywny ustaleń kontroli oraz rzetelne jej dokumentowanie,
- sporządzanie protokołu kontroli oraz projektu wystąpienia pokontrolnego,
- przygotowywanie projektu odpowiedzi na skierowane do Izby skargi i wnioski w zakresie przeprowadzonej kontroli,
- przygotowywanie projektów zawiadomień o naruszeniu dyscypliny finansów publicznych oraz projektów wniosków o ukaranie z tytułu naruszenia dyscypliny finansów publicznych,
- dokonywanie wstępnej oceny odpowiedzi na wystąpienie pokontrolne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kontroler finansowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania konieczne: wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne, prawnicze, administracyjne, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie co najmniej trzyletniego stażu pracy ( preferowane doświadczenie w pracy w jednostkach związanych z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego lub finansów publicznych), samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań, bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word).
Wymagania dodatkowe : znajomość przepisów z zakresu działania regionalnych izb obrachunkowych, a w szczególności z zakresu ustroju samorządu terytorialnego, finansów publicznych, zamówień publicznych, podatków i opłat lokalnych, rachunkowości, gospodarki nieruchomościami umiejętność interpretacji danych i zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków, umiejętność szybkiego uczenia się oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, terminowość, odpowiedzialność i rzetelność w realizowaniu zadań, umiejętność korzystania z przepisów prawa, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B

NIP: 7781135134
REGON: 632220057
Adres: Zielona 8, 61-851 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Lonc-Górna
Nr telefonu: 61 85 95 718 (719)
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Oferta kandydata powinna zawierać:
- CV
- podpisane przez kandydata oświadczenia:
1) o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji przeprowadzanej przez Regionalną Izbę Obrachunkową w Poznaniu ul. Zielona 8 61-851 Poznań
2) o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych
3) że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu, za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
4) o spełnieniu wymagań koniecznych wynikających z ogłoszenia
Dokumenty należy składać w terminie do dnia 15 września 2022 roku w kopercie z dopiskiem "Nabór na stanowisko inspektora kontroli w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Poznaniu w siedzibie Regionalnej Izby Obrachunkowe w Poznaniu, bądź przesłać na adres:
Regionalna Izba Obrachunkowa w Poznaniu,
skrytka pocztowa nr 223,
60-967 Poznań 9
Jako datę złożenia oferty przyjmuje się datę wpływu do Regionalnej Izby Obrachunkowej w Poznaniu.
Dodatkowe informacje :
Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej i teście kwalifikacyjnym.
Test kwalifikacyjny obejmuje sprawdzenie znajomości obowiązujących przepisów w zakresie prawa konstytucyjnego, administracyjnego, finansów publicznych, ustroju samorządu terytorialnego, prawa zamówień publicznych, rachunkowości, gospodarki nieruchomościami, podatków i opłat lokalnych oraz zakres działania regionalnych izb obrachunkowych.
Dokumenty kandydatów wybranych w naborze i zatrudnionych w Izbie zostaną dołączone do akt osobowych. Pozostali kandydaci będą mogli odebrać swoje dokumenty w terminie 1 miesiąca po zakończeniu procesu rekrutacji. Po tym terminie nieodebrane dokumenty zostaną zniszczone komisyjnie.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, poczta