Palacz/konserwator - Wasilków, podlaskie

Data dodania: 2022-08-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Fundacja "POMÓŻ IM" na Rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla dzieci
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/2559

Miejsce pracy: Sosnowa 3, 16-010 Wasilków, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa kotłowni, obsługa pieca 50 KW na ekogroszek, drobne naprawy i usuwanie usterek, Prace konserwatorskie na terenie obiektu, prace porządkowe wokół obiektu, odśnieżanie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Zawód: palacz pieców zwykłych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • Eksploatacja urządzeń elektrycznych, gazowych i cieplnych (G1, G2, G3)

NIP: 5423055755
REGON: 200166740
Adres: Sosnowa 3, 16-010 Wasilków, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 508324606
E-mail: biuro@pomozim.org.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail