Kierowca c+e transportu międzynarodowego - Zaścianki, podlaskie

Data dodania: 2022-08-19
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: "ADAMPOL" SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/6681

Miejsce pracy: 15-521 Zaścianki, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Transport aut osobowych, załadunek, rozładunek, oględziny aut przed załadowaniem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.08.2022
Data zakończenia: 23.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 900 do 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe lub wyższe; gotowość do wyjazdów. Prawo jazdy kat. C + E, świadectwo kwalifikacji zawodowej

NIP: 5420000162
REGON: 00234775900000
Krótki opis działalności gospodarczej: TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
Adres: USŁUGOWA 3, 15-521 Zaścianki, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kontakt z pracodawcą
Nr telefonu: 885 150 346
E-mail: rekrutacja@adampolsa.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail