Asystentka stomatologiczna - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: "TRIO-DENTAL" Grupowa Praktyka Lekarska Spółka Cywilna, Obałka Małgorzata, Czarnecka Anna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/1491

Miejsce pracy: Rokicka 21, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: OBOWIĄZKI:
- Praca na pełen etat, od poniedziałku do piątku oraz okazjonalnie w soboty.
- Przygotowywanie gabinetów lekarskich do zabiegów m.in. stomatologii ogólnej, chirurgii, implantologii, endodoncji, ortodoncji;
Uwaga ! Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na 4 ręce, również w zabiegach chirurgicznych, jako asysta;

OFERUJEMY:
- Umowę o pracę bądź zlecenie;
- Możliwość pracy w trybie elastycznego czasu;
- Szkolenia zawodowe podnoszące kompetencje oraz wiele możliwości rozwoju;
- Pracę w ambitnym i doświadczonym zespole.

INFORMACJE DODATKOWE:
Prosimy o przesyłanie CV oraz ewentualnych referencji na: gabinet@triodental.pl Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Kontakt telefoniczny: 58-531-31-46
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystentka stomatologiczna*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

NIP: 5932578527
REGON: 221187680
Adres: Rokicka 21, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Schonhofer
Nr telefonu: 58-531-31-46
E-mail: gabinet@triodental.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail