Prasowacz/maglarz - Stalowa Wola, podkarpackie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Pracodawca: Zakład Produkcyjno Handlowy "Wodex" Sp. z o. o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0843

Miejsce pracy: Eugeniusza Kwiatkowskiego 2, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca polega na prasowaniu odzieży na manekinie prasującym oraz ręcznie żelazkiem na desce do prasowania w pomieszczeniach pralni szpitalnej. Obsługa urządzeń do maglowania bielizny.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Data zakończenia: 15.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: maglarz
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe. Mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Praca wymaga sprawności fizycznej ponieważ wykonywana jest w pozycji stojącej.

NIP: 8652020926
REGON: 830369990
Adres: Eugeniusza Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt osobisty z pracodawcą: ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście