Główny księgowy/ księgowy - Przeworsk, podkarpackie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Pracodawca: Miejski Ośrodek Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Numer oferty: StPr/22/1046

Miejsce pracy: Jagiellońska 10a, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie obsługi finansowo-księgowej;
-dokonywanie przelewów drogą elektroniczną;
-prowadzenie ewidencji środków trwałych;
-sporządzanie listy płac;
-obsługa programów finansowo-księgowych i płacowych;
-prowadzenie księgowości;
Rodzaj umowy: Wybór
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 28.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Pełny lub częściowy wymiar czasu pracy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia:
  • znajomość programu Płatnik

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - doświadczenie zawodowe 3 lata / wykształcenie średnie- doswiadczenie zawodowe 5 lat

NIP: 7941055132
REGON: 000841739
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Lucyna Biały
Nr telefonu: 166488428 w. 44
E-mail: lbialy@przeworsk.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP / kontakt z Pracodawcą
Osoba do kontaktu pracodawcy: Marek Frączek
Adres aplikowania pracodawcy: Jagiellońska 10a, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie