Nauczyciel wczesnoszkolny - Banino, pomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Pracodawca: MyPRO Marek Proksza
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Edukacja wczesnoszkolna

Numer oferty: StPr/22/1182

Miejsce pracy: Ptysia i Balbiny 13, 80-297 Banino, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w przedszkolu z grupą dzieci.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
Opis wynagrodzenia: Brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Edukacja wczesnoszkolna

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

NIP: 9570841830
REGON: 385597264
Adres: Ptysia i Balbiny 13, 80-297 Banino, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marek Proksza
Nr telefonu: 881663552
E-mail: kontakt@przedszkolekreatywne.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv i/lub skierowanie;
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: pon - pt, Godziny : 8-16