Kontroler jakości - Krosno, podkarpackie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Pracodawca: NGS OIL & GAS SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/22/0872

Miejsce pracy: Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 6 c, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowanie dokumentacji jakościowej produktów.
Kontrola jakości produktów zgodnie ze specyfikacją klienta.
Tworzenie kat pomiarowych.
Praca w systemie 2-zmianowym w zakładzie produkcyjnym w Krośnie.
Doskonalenie procesów produkcyjnych.
Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych na produkcji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia, wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji, do ustalenia z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kontroler jakości wyrobów przemysłowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: 1-3 lat doświadczenia przy kontroli jakości, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych, znajomość dokumentacji produkcyjnej (świadectw materiałowych, raporty NDE itp.) będzie dodatkowym atutem, znajomość pakietu Office zwłaszcza MS Excel, dokładność, systematyczność i umiejętność pracy w zespole

NIP: 6871957276
REGON: 18095988100000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkacja sprzętu do wydobywania ropy i gazu, produkcja urządzeń ciśnieniowych, prefabrykacja elementów instalacji technologicznych dla potrzeb przemysłu naftowego, petrochemicznego oraz wytwarzanie konstrukcji stalowych dla różnych odbiorców.
Adres: Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 6 c, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Twaróg
Nr telefonu: 539-863-333
E-mail: rekrutacja@ngsog.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne należy kierować na adres: rekrutacja@ngsog.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail