Monter - Mielec, podkarpackie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Pracodawca: Enervigo Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/2330

Miejsce pracy: Inwestorów 23, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: monter, praca na hali produkcyjnej przy montażu konstrukcji stalowych, prace ślusarskie, praca na podstawie rysunku technicznego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter konstrukcji stalowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie ślusarz 1 rok, mile widziane doświadczenie w branży konstrukcji stalowych, znajomość rysunku technicznego, podstawowa znajomość prac spawalniczych

NIP: 8171717789
REGON: 690567011
Adres: Inwestorów 23, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Libura
Nr telefonu: 570556588
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny:
570556588
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon