Kierowca kat. b - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: SKLEP SPOŻYWCZY IRENA WYDRA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/7758

Miejsce pracy: Biskupia 8, 80-875 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewóz zaopatrzenia do sklepu - dwa razy w tygodniu. Godziny i dni pracy zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą.
Zawód: kierowca samochodu dostawczego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Mile widziane doświadczenie. W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (A2).

NIP: 5841176214
REGON: 191489323
Adres: Biskupia 8, 80-875 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 302 16 78, 510 047 040
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon