Nauczyciel wos - Charnowo, pomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Szkoła Podstawowa im. Ziemi Usteckiej w Charnowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/2226

Miejsce pracy: 76-270 Charnowo 55, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: nauczanie wiedzy o społeczeństwie w kl. 8
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 460 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

NIP: 8392571462
REGON: 001174305
Adres: 76-270 Charnowo 55, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Makuch
Nr telefonu: 598461133
E-mail: spcharnowo@poczta.onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail