Pracownik działu majsterkowanie - Wodzisław Śląski, śląskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: RUTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/1198

Miejsce pracy: Armii Krajowej 9, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa klienta działu "Majsterkowanie",
- zamawianie towaru,
- współpraca z przedstawicielami.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca na dwie zmiany w godz. 7:00-21:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca klienta
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • obsługa komputera

NIP: 7822549804
REGON: 30212767500000
Krótki opis działalności gospodarczej: BRICOMARCHE
Adres: Armii Krajowej 9, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Ślosarek
Nr telefonu: 603 200 066
E-mail: ruta.kadry@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail