Pracownik budowlany (pl/ua) - Tychy, śląskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: ZBIGNIEW FUCHS "EKO-OGRÓD" Z.F. KONSERWACJA TERENÓW ZIELONYCH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1430

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace przy remontach dróg, chodników. Praca na terenie miasta Tychy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 40.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
Opis wynagrodzenia: Godzinowy system wynagrodzenia
Zawód: robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie przy prostych pracach budowlanych, prawo jazdy kat B, chęć do pracy, dobra kondycja zdrowotna. Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy - podstawowa znajomość języka polskiego.

NIP: 6460001949
REGON: 271022810
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zielonych.
Adres: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zbigniew Fuchs
Nr telefonu: 603643774
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon