Kadrowa - Elbląg, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "HADM" MIECZYSŁAW GRAMATOWSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/1651

Miejsce pracy: Warszawska 87, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników, rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich, sporządzanie sprawozdań i deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON, kontrola BHP oraz badań lekarskich.
Jedna zmiana 07:00- 15:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, doświadczenie ok. 5 lat na podobnym stanowisku, znajomość programów kadrowo-płacowych: Płatnik, Symfonia, Kadry i Płace, Buchalter.

NIP: 5920000840
REGON: 190040443
Adres: Warszawska 87, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wiesława Lamkiewicz
Nr telefonu: 607252040
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon