Psycholog działu penitencjarnego - Dobrowo, zachodniopomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: Areszt Śledczy w Koszalinie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/2203

Miejsce pracy: 78-220 Dobrowo 53, powiat: białogardzki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Data zakończenia: 30.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
Opis wynagrodzenia: za miesiąc
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe magister psychologii, mile widziana znajomość języka migowego, niekaralność

NIP: 6691144821
REGON: 000590438
Krótki opis działalności gospodarczej: areszt śledczy
Adres www: www.sw.gov.pl
Adres: Młyńska 71, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 94 3182208
E-mail: dk_as_koszalin@sw.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca na 1/2 etatu w zakresie godz. 7:30 -15:30, szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie www.sw.gov.pl zakładka Rekrutacja
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta