Operator wtryskarki - Świdwin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie
Pracodawca: PLASTIC FORM Spółka z.o.o. Sp.k.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0564

Miejsce pracy: Polna 9, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn wtryskowych, pakowanie gotowych wyrobów w opakowania zbiorcze. Praca na III zmiany
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Zawód: operator wtryskarki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
[Umiejętność 1] : praca na 3 zmiany

NIP: 6720050259
REGON: 330012849
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych
Adres: Polna 9, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mirosław Ginda
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście