Nauczyciel doradztwa zawodowego - Brzeźno, lubelskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Pracodawca: ETD INVESTMENT Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: doradztwo zawodowe

Numer oferty: StPr/22/1962

Miejsce pracy: Kościelna 30, 22-174 Brzeźno, powiat: chełmski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku nauczyciel doradztwa zawodowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.025
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 304 PLN
Opis wynagrodzenia: [Wymiar czasu pracy] : 1/40 etatu.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: doradztwo zawodowe
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Wymiar czasu pracy] : 1/40 etatu.
Wymagane wykształcenie wyższe o kierunku doradztwo zawodowe oraz przygotowanie pedagogiczne.

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Kościelna 30, 22-174 Brzeźno, gm. Dorohusk
- telefoniczny: 82 566 14 02
- można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: szkola-brzezno@wp.pl

NIP: 7123270350
REGON: 061391680
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Plac Niepodległości 1, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Doradcy klienta
Nr telefonu: 82 5627599,-619,-675,-676,-687,-691,-698
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Osoba do kontaktu pracodawcy: Karolina Martyniuk
Nr telefonu: 82 566 14 02
E-mail: szkola-brzezno@wp.pl