Pedagog - Jakusze, lubelskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Pracodawca: Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jakuszach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: pedagogika specjalna

Numer oferty: StPr/22/0672

Miejsce pracy: 21-404 Jakusze 56, powiat: łukowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprawowanie opieki nad dziećmi w ramach pomocy pedagogicznej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 22.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Data zakończenia: 31.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 856 do 1 056 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w zależności od stopnia awansu zawodowego
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pedagog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: pedagogika specjalna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności pedagogika specjalna

NIP: 8251444164
REGON: 001137280
Adres: 21-404 Jakusze 56, powiat: łukowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Robert Wierzejski
Nr telefonu: 660712596
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Godziny : 8-15