Pedagog specjalny - Czajków, wielkopolskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Pracodawca: Zespół Szkół w Czajkowie; Szkoła Podstawowa w Czajkowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/22/0443

Miejsce pracy: 63-524 Czajków 55, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku pedagoga specjalnego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.4
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Data zakończenia: 30.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 200 do 1 800 PLN
Opis wynagrodzenia: 9h/tydzień
etat: 9/22
Wynagrodzenie 3079,00 w zależności od stopnia awansu zawodowego zgodnie z tabelą MEN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pedagog specjalny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych dla nauczycieli (Dz.U. z 2017r. poz. 1575) -§19 ust.1-2.
Uprawnienia: nauczyciel posiadający kwalifikacje do zajmowania stanowiska pedagoga specjalnego.
Wynagrodzenie zależne od stopnia awansu zawodowego.
Etet 9/22

NIP: 5140199599
REGON: 001008386
Adres: 63-524 Czajków 55, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Artur Jeziorek
Nr telefonu: 606 605 024
E-mail: spczajkow@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, LIST MOTYWACYJNY, ŚWIADECTWA PRACY
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail