Specjalista do spraw marketingu - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/6570

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utworzenie tekstów do mediów interaktywnych dla reprezentowania firm i marek w mediach społecznościowych, w tym w języku rosyjskim; utworzenie mailingów; utworzenie kampanii reklamowych.
Rodzaj umowy: umowa o dzieło. Przewidywany czas zatrudnienia: 3 lata. Wartość dzieła za 3 lata pracy: 108 360 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie 1 transza to 3010 zł (70h po 43 zł/h).
Rodzaj umowy: Umowa o dzieło
Liczba godzin pracy w miesiącu: 1.0
Data rozpoczęcia: 07.09.2022
Data zakończenia: 08.09.2025
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: Rodzaj umowy: umowa o dzieło. Przewidywany czas zatrudnienia: 3 lata. Wartość dzieła za 3 lata pracy: 108 360 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie 1 transza to 3010 zł (70h po 43 zł/h).
Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność targetowania reklam

Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kinga Kowaliszyn
Nr telefonu: 126868143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie z pok.103A