Pracownik pomocniczy - Kwidzyn, pomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pracodawca: HUMAN PRO LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0912

Miejsce pracy: POŁUDNIOWA 2, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pakowanie, sortowanie, mycie, łuskanie, przebieranie, sprzątanie, układanie, etykietowanie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 154.0
Data rozpoczęcia: 22.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 22,46 PLN
Opis wynagrodzenia: 22,46 brutto/h
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dobra koordynacja ruchowa

NIP: 8992782612
REGON: 363650372
Nr KRAZ: 14341
Adres: Fryderyka Chopina 2/1, 07-200 Wyszków, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: MARTA DUMICZ
Nr telefonu: 664018171
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon