Młodszy specjalista ds administracji - Świecie, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pracodawca: OK PROFI Oleksii Kostenko
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/0913

Miejsce pracy: Chełminska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: DEKRETACJA DOKUMENTÓW, KOMPLETOWANIE DOKUMENTÓW DO BIURA RACHUNKOWEGO, ROZLICZANIE CZASU PRACY PRACOWNIKÓW, WYSTAWIWNIE FAKTUR,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 22.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • biegła obsługa programów komputerowych; umiejetność pracy samodzielnej i w zespole; rzetelność, dokładność i systematyczność, komunikatywność i wysoka kultura osobista,

NIP: 5592044961
REGON: 389139280
Adres: Chełminska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: kadry@okprofi.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail