Fizjoterapeuta (rehabilitacja wyjazdowa/domowa) - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Bonifraterskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/4719

Miejsce pracy: Bierutowska 63, 51-317 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • wykonywaniu świadczeń fizjoterapeutycznych
• prowadzeniu dokumentacji medycznej pacjentów
Wymiar czasu pracy: do uzgodnienia
forma umowy: do uzgodnienia
Kontakt z pracodawcą: 717120705, osobisty, a.ptasinska@bczwroc.pl
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 22.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN
Zawód: fizjoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata, fizjoterapeuta prawo wykonywania zawodu

NIP: 6961856662
REGON: 301277131
Adres: Gen. Romualda Traugutta 57/59, 50-417 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Ptasińska
Nr telefonu: 717120705
E-mail: a.ptasinska@bczwroc.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail