Nauczyciel chemii w szkole podstawowej - Kępki, lubelskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemia

Numer oferty: StPr/22/0333

Miejsce pracy: Kępki, powiat: radzyński, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nauczyciel chemii w klasach VII-VIII (4/18 etatu; 4 godziny w tygodniu; ok. 16 godzin w miesiącu)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.22
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Data zakończenia: 31.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto 500,00 zł (w zależności od stopnia awansu zawodowego nauczyciela) dotyczy pracy na 4/18 etatu (liczba godzin w tygodniu: 4; liczba godzin w miesiącu: ok. 16).
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali nauczyciele szkół podstawowych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemia
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • obsługa komputera, znajomość platformy Microsoft Teams, obsługa dziennika elektronicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania dotyczące kandydatów:
- wykształcenie: studia magisterskie lub licencjat - kierunek chemia; lub studia podyplomowe z zakresu chemii
- uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne;
- umiejętności: obsługa komputera, znajomość platformy Microsoft Teams, obsługa dziennika elektronicznego.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Chomiczewskiego 10, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Nina Marzec - Muniowska
Nr telefonu: 833529380 w. 219
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje zawodowe