Prace magazynowe - Teresin, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie
Pracodawca: PRADOS S.C.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/0529

Miejsce pracy: Lazurowa 2, 96-515 Teresin, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kompletacja towaru, przygotowanie towaru do wysyłki, prace porządkowe, inne prace magazynowe.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 20,5 PLN
Zawód: pozostali magazynierzy i pokrewni
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Obsługa wózka niskounoszącego elektrycznego, umiejętność obsługi skanera ręcznego, znajomość obsługi programów magazynowych.
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

NIP: 5641793988
REGON: 381674967
Nr KRAZ: 22672
Adres: 21-060 Fajsławice 5, powiat: krasnostawski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Radosław Idzik
Nr telefonu: 665660100
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon