Sprzedawca - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/09958

Miejsce pracy: Kłobucka 5, 02-699 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przygotowywanie zamówień osadzonych na produkty żywnościowe i higieniczne,
- przyjmowanie zamówień na paczki,
- obsługa kasy fiskalnej/programu sprzedażowego wraz z drukarką fiskalną,
- obsługa klienta podczas widzeń w jednostce penitencjarnej,
- składanie zamówień u dostawców zgodnie z umowami,
- sprawdzanie ilości, jakości oraz terminów ważności dostarczanego towaru,
- terminowe przygotowanie dokumentacji do rozliczeń,
- prowadzenie gospodarki materiałowo-magazynowej zgodnie z obowiązującymi przepisami ze szczególnym uwzględnieniem obrotu artykułami spożywczymi i przemysłowymi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Sprzedawca*
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Pakiet MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie w obsłudze klienta oraz w sprzedaży detalicznej, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, umiejętność obsługi komputera w środowisku Microsoft Office (Word, Excel), sumienność, pracowitość, punktualność oraz asertywność.

Obowiązki:
- przygotowywanie zamówień osadzonych na produkty żywnościowe i higieniczne,

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach składanych w związku z ubieganiem się o zatrudnienie jest MAZOWIECKA INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ MAZOVIA z siedzibą przy ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa.
Kontakt z inspektorem ochrony danych realizowany jest za pośrednictwem adresu: iod@igbmazovia.pl.

*Pełna treść oferty: https://igbmazovia.pl/praca-dolacz-do-nas

kontkt: 605 343 177

NIP: 5222967596
Adres: 01-473 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 605 343 177
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: https://igbmazovia.pl/praca-dolacz-do-nas
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - rekrutacja@igbmazovia.pl