Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/0380

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy produkcji związanej z obróbką elementów metalowych i z tworzyw sztucznych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 154.0
Data rozpoczęcia: 15.09.2022
Data zakończenia: 14.09.2025
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: System wynagradzania czasowy ze stawką godzinową.
Zawód: pomocniczy robotnik przemysłowy
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1 rok doświadczenia zawodowego w mechanicznej i maszynowej obróbce metali.

Nr KRAZ: 24420
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Daleka 11A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Świstak
Nr telefonu: 227555586 w. 123
E-mail: katarzyna.swistak@grodziskmazowiecki.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.