Operator wsparcia produkcji (mszczonów) - Mszczonów, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/10002

Miejsce pracy: 96-320 Mszczonów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - składanie opakowań kartonowych
- pakowanie i etykietowanie produktówz branży spożywczej (czekolady, batoniki, karmy dla psów itp.)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek za pracę w nocy 20%
Zawód: operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: mile widziana podstawowa znajomość języka polskiego.

Obowiązki:
- składanie opakowań kartonowych

Praca w ciągłym ruchu. Praca zespołowa. Praca przy linii pakującej. Praca manualna.

Praca w godz.06.00-18.00, 18.00-06.00.

[Kontakt: osobisty, tel. 519 831 759 lub 504 048 419 w godz. 8.00-16.00; e-mail: valentyna.deinega@exactsystems.com]

NIP: 8992567173
REGON: 02027185800000
Adres: FERDYNANDA FOCHA 53/5, 42-200 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Vitalii
Nr telefonu: 504 048 419
E-mail: valentyna.deinega@exactsystems.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail