Nauczyciel - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Nr 2
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: wychowanie fizyczne
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/09997

Miejsce pracy: Wał Miedzeszyński 397, 03-942 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - instruktor żeglarstwa
- instruktor Laser
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Data zakończenia: 31.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 424 PLN
Opis wynagrodzenia: Dodatek motywacyjny
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel w placówkach pozaszkolnych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Nauczyciel w placówkach pozaszkolnych (wymagany staż - lata: 1)
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: wychowanie fizyczne
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Instruktor dyscypliny sportu
  • Instruktor sportu
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe (wychowanie fizyczne), uprawnienia instruktorskie: żeglarstwo, Laser, przygotowanie pedagogiczme; co najmniej roczne doświadczenie zawodowe; komunikatywna znajomość języka polskiego.

Obowiązki:
instruktor żeglarstwa, instruktor Laser

Wymiar czasu pracy: 18/18, 15/18 - zajęcia pozalekcyjne

[Zgłoszenia osobiste]

NIP: 1130581154
REGON: 000182320
Adres: Wał Miedzeszyński 397, 03-942 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 617 88 51
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście