Specjalista ds. administracyjnych - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: ROBOTO GLOBAL BARTOSZ LEWANDOWSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/09952

Miejsce pracy: Zgrupowania AK "Żubr" 3A/8, 01-876 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przygotowywanie miesięcznych umów z dostawcami
- koordynowanie procesu podpisywania i zgłaszanie umowy do księgowości/ZUS
- przygotowanie list płatności (pracownicy, dostawcy, faktury)
- koordynacja wydawania pozwoleń na pracę i pozwoleń na pobyt
- fakturowanie i odbiór dokumentów (do księgowości)
- przygotowywanie analiz kosztów (na podstawie faktur przychodzących), analiz efektywności firmy i innych wymaganych arkuszy kalkulacyjnych
- dbanie o potrzeby biurowe (zamawianie materiałów biurowych, kontakt z dostawcami)
- wykonywanie innych zadań zleconych przez Zarząd, w tym spraw doraźnych (poczta, etc.)
- ścisła współpraca z Działem HR
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik biurowy
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Program Word
  • Program Excel

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, doskonała znajomość języka polskiego i bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2), dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania zadaniami w czasie, biegła obsługa MS Office (Word, Excel), dbałość o szczegół, doświadczenie w administracji biurowej.
Obowiązki:
- przygotowywanie miesięcznych umów z dostawcami

Zgłoszenia poprzez firmowy link rekrutacyjny: https://robotoglobal.traffit.com/public/an/QzJzPQ==

NIP: 8881906850
REGON: 911306107
Adres: Zgrupowania AK "Żubr" 3A/8, 01-876 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: https://robotoglobal.traffit.com/public/form/a/QzJzPQ==
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - https://robotoglobal.traffit.com/public/form/a/QzJzPQ==