Rejestrator/rejestratorka medyczna - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: SOLUTION CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/10024

Miejsce pracy: MIŃSKA 25B/U3, 03-808 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - kontakt z pacjentami (telefoniczny, e-mailowy, osobisty, social media)
- komunikacja z działem PR i promowanie oferty Kliniki
- koordynacja pracy specjalistów
- przygotowwyanie gabinetów
- prowadzenie i archiwizacja dokumentacji medycznej
- zamawianie i odbiór środków medycznych i higienicznych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa
Zawód: rejestratorka medyczna
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Rejestratorka medyczna
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera
  • Social Media Marketing (marketing za pomocą mediów społecznościowych)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie minimum średnie, umiejętność obsługi kompuetera (MS Office), umiejętność obsługi program do obsługi przychodni, programów do osbługi "social mediów", umiejętność obsługi kasy fiaskalnej, urządzeń biurowych; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, wymagana dobra znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
- kontakt z pacjentami (telefoniczny, e-mailowy, osobisty, social media)

*Wynagrodzenie: 28 zł brutto/h + premie od nowych pacjentów, zniżki na usługi świadczone w klinice.
**Godziny pracy do ustalenia

[Zgłoszenia: bandula.pyka.phar@gmail.com]

NIP: 1132993487
REGON: 38258286500000
Adres: MIŃSKA 25B/U3, 03-808 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: bandula.pyka.phar@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail