Elektryk - konserwator urządzeń elektrycznych - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy im. Sylwestra Kaliskiego
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/10030

Miejsce pracy: Hery 23, 01-497 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. konserwacja urządzeń elektrycznych Instytutu (sieci kablowe w budynkach, rozdzielnie, osprzęt),

2. odpowiedzialność za utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń elektrycznych,

3. bieżące usuwanie awarii elektrycznych,

4. kontrola przestrzegania przepisów dotyczących eksploatacji urządzeń elektrycznych,

5. nadzór nad wykonywaniem prac elektrycznych przez firmy zewnętrzne,

6. konserwacja i utrzymywanie porządku na terenach zewnętrznych i ogólnodostępnych,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Elektryk* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, 3 lata doświadczenia zawodowego, SEP do 1kV, mile widziane prawo jazdy kat. B.

Częściowo fizyczna praca na świeżym powietrzu przy różnych warunkach atmosferycznych: konserwacja i utrzymanie porządku na terenach zewnętrznych i ogólnodostępnych.

Obowiązki:
1. konserwacja urządzeń elektrycznych Instytutu (sieci kablowe w budynkach, rozdzielnie, osprzęt),

NIP: 5250007193
REGON: 010371929
Adres: Hery 23, 01-497 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Rowicka
Nr telefonu: 609266266
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - anna.rowicka@ifpilm.pl