Woźna (praca od godziny 13:00) - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7 W WARSZAWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/10033

Miejsce pracy: Szadkowskiego 3, 01-493 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - dbanie o porządek w przydzielonych salach na terenie placówki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.08.2022
Data zakończenia: 24.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 510 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: woźny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Woźny (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie podstawowe, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego.
Obowiązki:
- dbanie o porządek w przydzielonych salach na terenie placówki

*Wynagrodzenie zasadnicze: 2510 zł brutto + premia, dodatek stażowy. Wynagrodzenie nie mniejsze niż 3010 zł brutto.
**Praca od godziny 13:00

[Zgłoszenia: b.ruzik@zsp7.warszawa.pl, 22 836 39 78, osobiście]

NIP: 5223008395
REGON: 146807382
Adres www: http://zsp7.warszawa.pl/
Adres: Szadkowskiego 3, 01-493 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 836 39 78
E-mail: b.ruzik@zsp7.warszawa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po telefonicznym uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail