Pakowacz ręczny - Zaręby Kościelne, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Pracodawca: VIA VOX BPO EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0454

Miejsce pracy: Gąsiorowo 66, 07-323 Zaręby Kościelne, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, dbałość o jakość wykonanych elementów, praca na hali produkcyjnej związana
z produkcją okien
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.08.2022
Data zakończenia: 29.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pakowacz ręczny
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pakowacz ręczny (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie zawodowe 3 miesiące na stanowisku pakowacz ręczny, dyspozycyjność, chęć do pracy

NIP: 7822897362
REGON: 388850775
Adres: Starołęcka 42, 61-361 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marina Evgrafova
Nr telefonu: 728308611
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon