Kucharz - Zabrze, śląskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracodawca: KRZYSZTOF SPĘTANY RESTAURACJA "POD KASZTANAMI"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1160

Miejsce pracy: Wolności 190, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kucharz w restauracji.
Praca w systemie tydzień na tydzień
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 966 do 5 532 PLN
Opis wynagrodzenia: ( 3000 zł - 4000 zł NETTO)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kucharz*
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, umiejętność gotowania, doświadczenie jako kucharz, mile widziana znajomość obsługi pieca konwekcyjno-parowego

NIP: 6480103179
REGON: 271193078
Adres www: www.kasztanyzabrze.pl
Adres: Wolności 190, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 603-600-587
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt telefoniczny, Godziny : 7.00-20.00