Kierownik robót montażowych - Katowice, śląskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: PEMUG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne

Numer oferty: StPr/22/2356

Miejsce pracy: Tadeusza Boya Żeleńskiego 105, 40-750 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Zadania: nadzór na prowadzonymi robotami i montażami konstrukcji budowlanych i mechanicznych, koordynacja i nadzór nad pracą podległego zespołu, nadzór nad terminową realizacją kontraktów oraz kontrola jakości i poprawności wykonanej pracy, raportowanie postępu prac do bezpośredniego przełożonego.
- Godziny pracy: 7:00-15:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4000 do 6000 zł brutto. Praca na umowę o pracę na początek okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Pracodawca zapewnia dodatkowo: Fundusz socjalny, Barbórkę oraz dodatek za dojazd do pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik mechanik*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia:
  • Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice
  • Umiejętność czytania i znajomość rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie mechaniczne lub pokrewne. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane.

NIP: 6260018075
REGON: 271971950
Krótki opis działalności gospodarczej: INSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA. PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH CZĘŚCI.
Adres: Tadeusza Boya Żeleńskiego 105, 40-750 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mirosław Wikiera
Nr telefonu: 500-126-529
E-mail: Miroslaw.Wikiera@pemug.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt osobisty (ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego 105, 40-750 Katowice) lub telefoniczny (Tel. 500-126-529) w godz.: 7:00-15:00 lub e-mail: Miroslaw.Wikiera@pemug.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty lub telefoniczny lub e-mail, Godziny : 7:00-15:00