Asystent/asystentka w dziale kadr i płac - Zabrze, śląskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO GÓRNICZE "DEMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/22/1157

Miejsce pracy: Dr. Bronisława Hagera 41, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami prawa, wprowadzanie do programu kadrowo-płacowego urlopów, kontrola ważności badań lekarskich, sporządzanie dokumentów z zakresu prawa pracy oraz umów cywilnoprawnych, koordynowanie obiegu dokumentacji kadrowo-płacowej, archiwizacja dokumentów, prowadzenie korespondencji z kancelariami komorniczymi, organami administracyjnymi, wsparcie działu kadr i płac w bieżących obowiązkach administracyjnych, tworzenie ogłoszeń o pracę (np. w internecie lub prasie), przyjmowanie, weryfikacja i selekcja CV zgłaszających się pracowników, przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi osobami.
Praca na 1/2 etatu (godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą).
Oferta pracy również dla osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 12.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy działów kadr
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie (technikum ekonomiczne) lub wyższe - preferowane z zakresu kadr i płac lub ekonomiczne, chęć rozwoju w obszarze kadr i płac, dokładność i staranność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym, podstawowa wiedza z zakresu kadr i płac, ukończony kurs z zakresu prowadzenia rekrutacji, ukończony kurs z zakresu kadr i płac, znajomość programu Comarch ERP Optima dodatkowym atutem, minimum 2 lata doświadczenia

NIP: 6480000373
REGON: 00360299800000
Adres www: www.demex.zabrze.pl
Adres: Dr. Bronisława Hagera 41, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Żarska
Nr telefonu: 32 271 24 49 w. 17
E-mail: info@demex.zabrze.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV przesłać na adres e-mail: info@demex.zabrze.pl (pracodawca będzie się kontaktować tylko z wybranymi osobami).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail