Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia-cd - Bestwina, śląskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BESTWINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/1671

Miejsce pracy: Szkolna 11, 43-512 Bestwina, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Współorganizowanie procesu kształcenia dla ucznia klasy 8 z niepełnosprawnością sprzężoną, wspomaganie ucznia podczas zajęć lekcyjnych w wym. 15 godz. tygodniowo, udzielanie pomocy uczniowi w opanowaniu materiału a nauczycielowi w doborze metod i form pracy.
Praca od poniedziałku do piątku, według grafiku, zgodnie z planem lekcji ucznia.
Praca w wymiarze 15/20 etatu.
Umowa o pracę na czas określony- od 1.09.2022 r. do 30.06.2023 r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 565 do 3 520 PLN
Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe oligofrenopedagog, biegła obsługa komputera, doświadczenie w pracy w zespole, punktualność, kreatywność.

NIP: 6521635856
REGON: 072882640
Adres: Szkolna 11, 43-512 Bestwina, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Urszula Kraus
Nr telefonu: 32 215 71 21
E-mail: zspbestwina@bestwina.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wskazany kontakt telefoniczny.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail