Kierowca samochodu dostawczego - Bielsko-Biała, śląskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: Daro Innovative Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1674

Miejsce pracy: PROF. DR. MIECZYSŁAWA MICHAŁOWICZA 12, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsluga dostaw różnych towarów wg zleceń. Praca na trasach UE oraz Azerbejdżanu.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Zawód: kierowca samochodu dostawczego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Konieczne prawo jazdy kat. B, komunikatywna znajomość języka azerskiego oraz polskiego.

NIP: 5472216023
REGON: 384910552
Adres: PROF. DR. MIECZYSŁAWA MICHAŁOWICZA 12, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dariusz Tomczuk
Nr telefonu: 510 196 190
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wskazany kontat telefoniczny z pracodawcą lub skierowanie z PUP.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon