Artysta malarz - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Good Time Ihor Nazar
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/7772

Miejsce pracy: Rakoczego 11, 80-288 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie warsztatów malarskich o charakterze imprezowym.
Praca od poniedziałku do soboty.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje umowę zlecenie, a po okresie próbnym umowę o pracę, przyjazną atmosferę w zespole, ciekawą pracę, nowoczesne biuro i narzędzia pracy.
Zawód: artysta malarz
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: kreatywność i utalentowanie plastyczne, doświadczenie w malowaniu farbami akrylowymi, energiczność, kontakt z ludźmi, dobra organizacja pracy, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z rysunku i malarstwa. W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego w stopniu zaawansowanym (B2).

NIP: 5833391702
REGON: 385719483
Adres: Jana Heweliusza 11/811, 80-890 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: goodtime.inpl@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail