Pracownik biurowy (w warsztacie samochodowym) - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: ZNP SPECJALIŚCI Jakub Zackiewicz
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/7771

Miejsce pracy: Radarowa 1A, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa zleceń i pomoc w pracach biurowych. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 9-18 (zgodnie z ustalonym grafikiem).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 20zł/h (netto) z możliwością podwyżki.
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS Office, mile widziane zainteresowanie motoryzacją.

NIP: 5842772177
REGON: 380140011
Adres: Słupska 40A, 80-392 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 533 386 777
E-mail: kontakt@specjalisci.gda.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail