Pomoc kuchenna - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Centrum Opieki Serenus Dom Opieki Oddział Fundacji Laurentius
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/7749

Miejsce pracy: Przemyska 17, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Ścisła współpraca z kucharzem, pomoc w przygotowywaniu posiłków, dbanie o czystość i stan techniczny pomieszczeń i urządzeń należących do kuchni, przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz obowiązującego prawa dot. żywienia zbiorowego, wstępna obróbka produktów żywnościowych (obieranie, krojenie). Praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli, zgodnie z ustalonym grafikiem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: możliwość rozwoju zawodowego, stabilne zatrudnienie, miłą atmosferę.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomoc kuchenna
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w pracy w gastronomii, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku pracy, umiejętność obsługi urządzeń AGD, umiejętność pracy w zespole.

NIP: 7393284793
REGON: 511468294
Adres: Przemyska 17/19, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 691 47 77
E-mail: rekrutacja@serenus-gdansk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Centrum Opieki Serenus, Gdańsk 80-180, ul. Przemyska 17-19, Gdańsk Ujeścisko. Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres e-mail: rekrutacja@serenus-gdansk.pl lub dostarczenie ich osobiście. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail