Serwis Wyszukiwarka ofert pracy na podstawie CBOP - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2022-09-16

Ratownik medyczny/pielęgniarz/pielęgniarka - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Centrum Opieki Serenus Dom Opieki Oddział Fundacji Laurentius
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/7747

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Przemyska 17, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dbanie o bezpieczny i komfortowy pobyt mieszkańców, kompleksowa opieka pielęgniarska nad mieszkańcami domu opieki: rozkładanie, podawanie leków, pobieranie materiału do badań oraz wykonywanie testów diagnostycznych, współpraca z lekarzami i personelem opiekuńczo-terapeutycznym w celu zapewnienia mieszkańcowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki (m.in.: umawianie wizyt lekarskich), prowadzenie stosownej dokumentacji, w sytuacji pracy w DPS-ie, funkcja pracownika pierwszego kontaktu, udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych, kryzysowych, współdziałanie w rozwiązywaniu problemów życiowych mieszkańców, kształtowanie wśród mieszkańców więzi koleżeńskich, tworzenie warunków domowych. Elastyczny czas pracy (8/12/24h), możliwość pracy w godzinach nocnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: pracę w nowo powstałej placówce, gwarantującej bardzo dobre warunki. Udział w tworzeniu wyjątkowego domu, popartego ponad 160-letnim doświadczeniem Diakoneo, możliwość rozwoju zawodowego, miłą atmosferę.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie medyczne lub wykształcenie wyższe pielęgniarskie/ukończenie policealnej szkoły średniej oraz uzyskanie dyplomu ratownika medycznego lub ukończenie szkoły wyższej lub wyższej szkoły zawodowej na kierunku lub w specjalności ratownictwo medyczne i uzyskanie tytułu licencjata lub magistra. Aktualne prawo do wykonywania zawodu, życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku pracy. Pracodawcy zależy na: odpowiedzialnym podejściu do wypełniania powierzonych obowiązków, pogodnym i miłym usposobieniu, empatii, zaangażowaniu, cierpliwości, chęci niesienia pomocy osobie starszej, doświadczeniu w pracy na podobnym stanowisku, rzetelności, samodzielności i dobrej organizacja pracy własnej.

DANE PRACODAWCY

Pracodawca: Centrum Opieki Serenus Dom Opieki Oddział Fundacji Laurentius
NIP: 7393284793
REGON: 511468294
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Przemyska 17/19, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 691 47 77
E-mail: rekrutacja@serenus-gdansk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres e-mail: rekrutacja@serenus-gdansk.pl. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

data ostatniej modyfikacji: 2022-09-16 19:30:15
Komentarze
 
Polityka Prywatności