Pracownik produkcji - sztaplarkowy - Gołębiewko, pomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe"EMBUD" Kazimierz Szczęsny
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/1186

Miejsce pracy: 83-034 Gołębiewko 22C, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace przy produkcji prefabrykatów, materiałów budowlanych, obsługa sztaplarek.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 25 do 30 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik produkcji (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • uczciwość
  • sumienność
  • uprawnienia do obsługi sztaplarki

NIP: 5920010324
REGON: 190685275
Adres: 83-034 Gołębiewko 22C, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kazimierz Szczęsny
Nr telefonu: 693042290
E-mail: embud.golebiewko@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy