Programista plc - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: AUTOMAZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/7780

Miejsce pracy: Norwida 2, 80-280 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Programowanie sterowników PLC firmy Siemens (Step7 i TIA Portal). Uruchamianie linii montażowych.
Analiza oraz prowadzenie dokumentacji projektowej.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 12 000 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, współpracę na dogodnych warunkach umowa o pracę bądź B2B, możliwość współpracy z gigantami świata automotive, szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, kursy językowe, przyjazne biuro z wyposażoną lodówką, zawsze świeżą kawą i szufladą pełną przekąsek, miejsce do efektywnego wykorzystania przerwy z dostępem do PlayStation, prywatną opiekę medyczną, ogromną gamę ciekawych projektów.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik programista*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu sterowników PLC firmy Siemens (Step7, TIA Portal). Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej i pneumatycznej. Gotowość do częstych delegacji. Znajomość języka niemieckiego będzie mocnym atutem. Skuteczność i szybkość działania - aktywność, zaangażowanie. Mile widziana znajomość standardów programowania funkcjonujących w branży automotive (TMO, FAST, HMI Lite, transline itp). W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (B1).

NIP: 6040225671
REGON: 38974937000000
Adres: KONWALIOWA 7, 83-050 Lublewo Gdańskie, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 603 409 757
E-mail: info@automaze.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail