Kierownik służby pięter - Krynica Morska, pomorskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: HOTEL CONTINENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/22/0890

Miejsce pracy: Przyjaźni 30, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: organizowanie i nadzorowanie pracy pokojowych,inwentaryzacja stanów magazynowych środków czystości, kontakt z pralnią
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 05.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
Opis wynagrodzenia: netto za godzinę + do uzgodnienia
Zawód: pozostali kierownicy w hotelarstwie
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: INNE: możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

NIP: 5792251877
REGON: 22193224400000
Adres: Przyjaźni 30, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jolanta Wysiecka
Nr telefonu: 663-959-603
E-mail: ksiegowosc@hotel-continental.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefonicznie, e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail