Samodzielna księgowa - Lubliniec, śląskie

Data dodania: 2022-08-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Pracodawca: HYGIENIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Numer oferty: StPr/22/0592

Miejsce pracy: Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Księgowanie wybranych rodzajów transakcji w systemie finansowo-księgowym, terminie zgłaszania faktur do faktoringu, prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczenia amortyzacji, rozliczanie delegacji i przejazdów do celów służbowych pracowników, rozliczania produkcji, ustalenie różnic księgowych, księgowej w spółce, comiesięczne przygotowanie deklaracji (VAT-UE), JPK VAT i ich księgowanie, cykliczne przygotowanie deklaracji (VAT-UE),kompleksowa sprawozdawczość GUS dla wybranych spółek, wsparcie w przygotowaniu sprawozdań finansowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw rachunkowości
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: min.8-letnie doświadczenie zawodowe w działach finansowo- księgowych, ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, doskonała wiedza z zakresu podatków VAT, CIT i PIT, znajomość obsługi komputera oraz dobra znajomość pakietu MS Office.

NIP: 5252550547
REGON: 14660408700000
Adres: Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Tatarek
Nr telefonu: 728-827-102
E-mail: info@hygienika.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8:00-15:00