Pracownik restauracji - Zabrze, śląskie

Data dodania: 2022-08-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracodawca: Firma "KON-MAC" Andrzej Konopski
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1156

Miejsce pracy: 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w Restauracji MC DONALD'S, sprzątanie restauracji, mycie naczyń i urządzeń, sprzątanie kuchni, sali jadalnej, zaplecza, terenu zewnętrznego.
Wyłącznie nocna zmiana w godzinach 24.00-8.00.
Cały etat lub 3/4 etatu do uzgodnienia.
Miejsce pracy: Plac Teatralny 6
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 12.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,75 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Zawód: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • książeczka sanepidowska

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanepidowska

NIP: 6481636647
REGON: 273194484
Krótki opis działalności gospodarczej: Restauracja McDonald's.
Adres: Staromiejska 42/1, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 662 045 469
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: kontakt osobisty lub telefoniczny, Godziny : 9.00-15.00